Apartmán Fatrapark

Ponúkame Vám ubytovanie v krásnom, priestrannom a komfortnom apartmáne v Hrabovskej doline v malebnom prostredí Veľkej Fatry, pri vodnej nádrži, len kúsok od Malinô Brdo. Minulý rok sme s rodinou spoznávali krásy Slovenska a pár dní sme prežili v čarokrásnom prostredí Veľkej Fatry v Hrabove. Ubytovali sme sa vo Fatraparku 2.

Ubytovanie som hľadala podľa toho, či má pračku, pretože sme potrebovali vyzdvihnúť dcéru v tábore, oprať jej veci a presunúť sa ďalej na Liptov. Áno každý má iné požiadavky a potreby a podľa toho si aj vyberáme ubytovanie. My sme hľadali niečo, kde sme ešte v lete neboli, kde je možnosť turistiky a cykloturistiky. Toto miesto ma očarilo, je tu nádherná príroda. Hneď ako sme sa vybalili, išli sme sa prejsť na Malinô Brdo. Pre tých, ktorí neobľubujú prechádzky, tak sa môžu vyviesť lanovkou hore a kochať sa nádhernými výhľadmi a neskutočnou zeleňou a krásami prírody.

Keď prišla ponuka na sprostredkovávanie prenájmu apartmánu v tomto komplexe, neváhala som ani chvíľu. Rada ponúkam ubytovanie, na miestach kde viem, že sa ľudia nudiť nebudú, na mieste  ktoré mám vyskúšané. Už len večerná prechádzka pri vodnej nádrži, čistý vzduch, všetky odtiene zelenej upokojujúcej farby a vôňa lesa po daždi je pre mňa zárukou nádhernej dovolenky. 

Počas pobytu sme si dali nenáročnú túru priamo z ubytovania do Čutkovskej doliny, kde odporúčame skvelý obed, alebo večeru u Dobrého pastiera. Môže sa Vám stať, že budete na stôl čakať, lebo to je v dobrých reštauráciách normálne……

Ďalší deň sme si dali náročnejší výlet na elektrobikoch z Ružomberka do Vlkolínca, odtiaľ na Vtáčnik, cez Smrekovicu do Podsuchej a končili sme opäť v Ružomberku. 42km na bikoch, vonku, na čerstvom vzduchu, poznáte krajší spôsob ako si užiť letný deň s rodinou? V okolí je veľmi veľa možností na krásne výlety, kúpanie, cyklotúry, alebo pešiu turistiku.

Ak máte radi Stredné Slovensko a hľadáte komfortné ubytovanie, tak ste na správnej adrese. Apartmán vo Fatraparku, ktorý Vám ponúkame ako novinku tohto leta má všetko čo potrebujete, budete sa tu cítiť ako doma, po túre či náročnom športovom výkone si môžete veci oprať, ožehliť, takže si nemusíte toho baliť extra veľa, večer si môžete posedieť na balkóne, v plne vybavenej kuchyni si môžete pripraviť jedlo podľa Vašej chuti, ale ak zídete dole výťahom, môžete sa nechať obslúžiť v reštaurácii, alebo sa najesť vonku v reštauráciách pri vodnej nádrži. Apartmán je vhodný pre 5 osôb, vieme Vám pripraviť pre dieťa detskú postieľku a ak cestujete s domácim zvieratkom tak v tomto apartmáne ho máte zdarma, ak sa ubytujete cez Apartmány Sileas. Vyskúšajte rezerváciu cez náš systém, so zadaním hesla fatra máte navyše 5% zľavu a čím dlhšie ostanete, tým je vyššia zľava za pobyt.

rajeme Vám krásne leto a nádhernú dovolenku, alebo víkendový pobyt.  https://apartmanysileas.sk/rezervovat/

Petra