Napísali o nás

“Maximálna spokojnosť ☺. Ďakujeme určite sa vrátime.”
peter gavalec
“Maximálna spokojnosť v príjemnom prostredí. ”
Ján Smuda
“Ubytovanie a pobyt v Apartmanoch Lomnica boli vynikajúce a taktiež prístup personálu bol na vysokej úrovni. Náš pobyt splnil všetky naše očakávania a vrelo ho odporúčam. Ideálny pre pobyt s deťmi.”
Renáta Diničová
“Krásné prostředí, krásné ubytování a vstřícné jednání. Moc jsme si to užili a vřele každému doporučujeme. Bláhovcová”
alena blahovcova
“" Báječně strávená dovolená" děkujeme a velice rádi se k Vám vrátíme. Hrbková”
Vlasta Hrbková
“Ubytování perfektní, počasí průměr, ale překrasny vzduch, na recepci jsou příjemné dámy... Jen maličkost, mohli zlepšit snídaně... 🙂 Jinak hodnotíme”
Alexandr Bureš Ch
“Sme pevne presvedčení, že Vaše služby radi využijeme i pri budúcich návštevách Vysokých Tatier. S apartmánom sme boli nad mieru spokojní, tak isto so službami hotela. Prostredie, v kt. sa apartmány nachádzajú, nám uštedrilo i nádherný výhľad na naše veľhory. Takže i to sme si nesmierne každé ráno, či večer užili. Jediná drobnosť, ktorú Váš personál odstránil, ako sme o to požiadali bola, že po príchode na apartnám sme našli v poličkách nie dobre umyté poháre - boli viditeľne upatlané a v niektorých sa dokonca nachádzala ešte trocha vody. No na naše požiadanie pani chyžná hned na druhý deň täto závadu odstránila. Tak isto sme boli velice spokojní aj s pani recepčnou. Žial nevieme jej meno - bola to taká sympatická blondína s kučeravejšími vlasmi po ramená. Bola velice ochotná a ústretová. I to robí hodne pri návšteve takéhoto zariadenia. Návštevu u Vás hodnotíme velmi pozitívne a istotne Vás odporučíme i našim priatelom S pozdravom Hoštáková”
Katarína Hoštáková Láďa Polách
“S ubytovaním sme boli veľmi spokojní, určite si pobyt v apartmánoch zopakujeme ešte viac krát.”
Lucka Jarošová
“Ubytovanie v apartmánoch Lomnica ma príjemne prekvapilo. Apartmán bol čistý a upravený. Kuchyňa plne vyhovovala našim potrebám. Priestory v apartmáne si obľúbili aj naše deti a tež ich veľmi potešili hračky, ktoré tam boli pripravené. Pri ďalšej návševe Tatier sa určite rozhodneme ubytovať u vás.”
Mária Piecková Orčíková
“Skvělé, prostorné ubytování v klidném prostředí. Výhled z balkonu na Tatry luxusní. ”
Anežka Koudelová
“Dobrý den, s pobytem u vás a vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni. Darja Křivánková”
Darja Křivánkova,
“Apartmány splnily naše očekávání, pěkný výhled na Vysoké Tatry, pěkné okolí apartmánů, rychlé spojení do Tatranské Lomnice. Co nám trochu nevyhovovalo - byla velmi hlučná silnice v blízkosti apartmánů, v noci jsme nemohli mít otevřená okna ( při 27 st. v apartmánu - velmi nepříjemné). Co bychom uvítali, aby na recepci byly odjezdy vlaků z Lomnice i z Tatranské Lomnice - byly jsme odkázány na internet -( ... zdraví I.Seidlová”
Ivana Seidlová
“S ubytovanim jsme byli maximalne spokojeni. Skoda jen zbytecne vysoke ceny za wellnes, ktereho by jiste vyuzilo vice hostu a nedostatecne vybaveneho fitka. Zde je rozhone prostor pro zlepseni. I presto hodnotim pobyt velmi kladne a radi se zase vratime. Dekujeme.”
Radim Nejman
“Ďakujeme za pobyt v peknom prostredí. Spokojnosť najmä s ubytovaním. Odporúčanie aj našim známym. Vrátime sa ku Vám.”
Juraj Lamačka
“Boli sme vcelku spokojní. Trochu nám chýbalo wifi pripojenie, ktoré nefungovalo a nepochopili sme systém parkovania aj keď sme mali vždy kde zaparkovať. Oceňujeme sprchu, možnosť vykurovania aj v letných mesiacoch aj keď v čase nášho ubytovania bolo teplo. Mali sme krásny výhľad na Tatry. L. Kiráľová”
Zdeno Kiráľ
“Byli jsme u Vás moc spokojeni a moc se nám u Vás líbilo. Nemáme ze svého pobytu u Vás žádnou negativní zkušenost. Děkujeme za příjemný pobyt Václav a Milena Čermákovi”
Vaclav Cermak
“Pekne a prijemne ubytovanie v krasnim prostredi.Boli sme velmi spokojni.”
Anabela Zvaríková
“Prežii sme príjemnú dovolenku,pekné prostredie :)”
Marian
“všetko bolo v poriadku”
Stanislava Pošteková
“Ubytování nádhera, velice příjemný personál, krásné prostředí. Rádi se budem vracet. Brzy naviděnou.”
Michal Starovič