Jarné prebudenie

V termíne od 17-20.3.2022 sme pre Vás pripravili pobyt “Jarné prebudenie v Tatrách” už od 119 €/osoba/3 noci

 
V cene je zahrnuté:
  • ubytovanie v apartmáne KOMFORT na 3 noci/ 4 dni
  • Relax technika Aromatouch-jemná masáž, alebo 1 vstup do wellness
  • večerné voňavé posedenie
  • ukážka techniky Aromatouch ruky a nohy
  • 1x 5ml olej wild orange, brožúra voňavý pomocník, brožúra Life
  • parkovanie, wifi, záverečné upratovanie, miestny poplatok

Pozn. dieťa, alebo dospelá osoba na prístelke zdarma, max. kapacita apartmánu 5 osôb, osoba na prístelke je bez nároku na masáž a wellness, prístelka je klasická posteľ, alebo rozkladacia dvojposteľ, alebo poschodová posteľ viac na www.apartmanysileas.sk

V prípade záujmu je možné doobjednať si lekciu Nordic Walking 20€/os/2hod so zapožičaním paličiek. 

Čo je to Aromatouch?

Jemná masáž, ktorá trvá 30min. Podporuje autoimunitný systém, redukuje zápalové procesy v tele a pomáha ako podpora pri bolestiach rôzneho pôvodu, podporuje homeostázu, je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca, zlepšuje životnú pohodu, znižuje fyzický a e

mocionálny stres, zbavuje telo toxickej záťaže, harmonizuje hormonálny systém, upokojuje bolesti svalov, povzbudzuje a obnovuje činnosť svalov.

Večerné posedenie?

Hľadáte spôsob ako sa starať o seba a svoju rodinu prírodným spôsobom ? Alebo ste ho už našli a radi svoje skúsenosti zdieľate a radi sa dozvedáte nové veci? Večer si spoločne posedíme a vyskúšame rôzne vône. Ukážeme si rôzne spôsoby používania esenciálnych olejov a dozviete sa tiež, ako si urobiť masáž rúk a nôh v pohodlí domova.

Stravovanie?

Každý apartmán má plne vybavenú kuchyňu a 400 m od nášho rezortu sú skvele vybavené potraviny, takže si jedlo môžete pripraviť v apartmáne. Na túru si môžete so sebou zobrať balíček, ktorý si pripravíte, alebo sa môžete naobedovať v miestnych reštauráciách. Veľa miestnych reštaurácií robí dovoz, takže Vám obed, alebo večeru radi prinesú priamo do apartmánu.

Zdravý vzduch?

Pohyb na zdravom vzduchu má veľké množstvo benefitov pre naše telo, myseľ aj dušu. V blízkom okolí apartmánov je veľké množstvo turistických chodníkov a my Vám veľmi radi poradíme ktorým smerom sa vybrať.

 
Objednávky na konkrétny termín a počet osôb prosím posielajte mailom na zakova@apartmanysileas.sk. Tu si môžete vybrať aj konkrétny apartmán.
 

 

 
 Tešíme sa na Vás