Pre milovníkov golfu

V spolupráci s golfovým ihriskom Black Storke a s golfovým ihriskom Royal Valley v Malom Slavkove, Vám prinášame skvelé jesenné zľavy na golf.

Golfový areál Black Stork

Len niekoľko desiatok metrov od rezortu Apartmány Lomnica sa na ploche 120 hektárov rozprestiera najväčší golfový areál na Slovensku – Black Stork. Nájdete tu aj golfovú akadémiu či golfový obchod a viaceré kryté odpaliská. Areál sa nachádza v krásnej prírode na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Pre milovníkov golfu, ktorí využijú ubytovanie v našich Apartmánoch Lomnica poskytujeme tieto zľavy:

  • 10 % na green fee na golfové ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course,
  • 10 % na golfovú akadémiu (pultová cena 170 € / hodinu) pre skupinu od 3 do 8 osôb vrátane výuky s profesionálnym PGA trénerom, zapožičaním palíc a neobmedzeným počtom rangeových loptičiek. Skupín môže byť maximálne 3 v rámci 1 hodiny výuky
  • 10 na exhibičnú hru na 3 jamky s výkladom v trvaní cca 1 hodina (pultová cena je 120 €) pre skupinu do 15 osôb
  • 10 % na prehliadku ihriska na golfových autíčkach s výkladom v trvaní cca 30 minút (pultová cena je 140 €) pre skupinu do 8 osôb (na 4 golfových autíčkach)
  • 10 % z hry na golfovom simulátore (pultová cena je 16 €/hodinu vrátane zapožičania golfového výstroja denne od 7.00 do 22.00);

golf - wellness


Golfový areál Royal Valley

Golfový areál Royal Valley ponúka úžasný výhľad na štíty Vysokých Tatier, ktorý si jednoducho zamilujete. Pridanou hodnotou je aj 360 stupňový výhľad na všetky okolité obce.
Areál sa nachádza v Malom Slavkove, vzdialený len 11 km od rezortu Apartmány Lomnica a 19 km od Popradu a letiska Poprad-Tatry. Pre členov SKGA ponúkame 20 % zľavy na green fee na golfové ihrisko Royal Valley, v Malom Slavkove
Pre tých ktorí sa chcú s golfom ešte len zoznámiť, máme v ponuke výhodnú 50 minútovú výuku pre max. 4 osoby v cene 50 €.

golf - slavkov


Príďte si vychutnať golf v krásnej scenérií Vysokých Tatier. Tešíme sa na Vašu návštevu!