Ako sme si oddýchli v Apartmánoch Lomnica

Nezvyknem sa zapájať do rôznych súťaží a už vôbec nie do tých, ktoré sa zdieľajú na facebooku. Z jednoduchého dôvodu. Neverím im. Ale ak sa niečo objaví, čo sa mi zapáči, skúsim to. Tak mi šiesty zmysel povedal, aby som sa zapojila do súťaže s Apartmánmi Lomnica. Aké bolo moje prekvapenie, keď som zistila, že som vyhrala víkendový pobyt s rodinkou!

Prekvapil ma email, aby som si vybrala, kde budem ubytovaná. V tej chvíli mi to bolo naozaj jedno. Vyhrala som. S mojimi najdrahšími. Pôjdeme do Tatier a kde prespíme je nepodstatné, len nech tam nie sú pavúky- bola moja odpoveď. Počas materskej dovolenky úžasný luxus pre nás všetkých. Ústretovosť pani majiteľky a jej komunikácia so mnou ma tešili. Cítila som, že aj napriek výhre budeme plnohodnotní klienti Apartmánov.

Po príchode na miesto som sa kochala nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Videli sme ich priamo z postele.

Deti očaril nádherný priestor okolo apartmánov, hojdačky, šúchačky, ihrisko, kurt… Mali sme od nich pokoj celý víkend. Úžasný a veľký detský kútik s krásnymi kresbami po stenách od Snehulienky až po Krtka vo mne vyvolával dojem, že som v rozprávke a keď deti neboli von, hrali sa práve tam.


A my dospelí? Obaja s manželom sme si užili oddych, o akom sme počuli len od iných. Vyskúšali sme každú saunu. Natešene sme striedali jednu s druhou, až kým sme si neľahli na pohodlné kreslá a nechali sa unášať pokojom, ktorý v nás vyvolával pohľad na hory a na jazierko priamo v apartmánoch. A to ticho…

Zvládli sme toho viac. Boli sme sa pozrieť v neďalekej Tatranskej Lomnici, urobili si vláčikom výlet na Štrbské pleso, vyviezli sme sa na Hrebienok, aj Pod Solisko… Deti padli unavené do postele a spali ako dudky a my tiež.

Nie som náročný človek a tešiť sa viem aj z mála. Ale dokážem byť veľmi kritická v prípade, ak sa stretnem s nekvalitnými službami. Tie zabezpečujú ľudia. Môžem sedieť v najkvalitnejšej reštaurácii s úžasným a luxusným jedlom, pokiaľ však stretnem otrávenú čašníčku, môj dojem padá ako domček z karát. A to platí aj naopak. Ak sa stretnem s úžasnou obsluhou, úsmevom a prirodzenosťou, odpustím aj nevydarené jedlo.

Apartmány Lomnica sú však pre mňa synonymom profesionality, luxusu, čistoty, ktoré sa snúbia s nádherným prostredím v ktorom sa nachádzajú. Tak, ako som písala na začiatku- aj napriek výhre sa ku mne správali ako ku plnohodnotnému klientovi, ktorý si za služby platí. A ja veľmi rada odporučím ich služby. A okrem iného. Pani majiteľka sa rozhodla spolupracovať s občianskym združením Svetielko nádeje, čo je centrum pomoci detskej onkológie v Banskej Bystrici (www.svetielkonadeje.sk, alebo www.facebook.com/svetielkonadeje.sk). Aj tento fakt vás môže uistiť, že ste si vybrali dobre. Že okrem benefitov vyvstávajúcich z ich oblasti pôsobenia, sú otvorení aj pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Tak ako, stále váhate?

Ingrid Škropeková, hosť

Návrat hore