Wellness, šport a relax…

Vždy keď idem niekam na víkend, alebo na dovolenku, hľadám také miesto, kde sa nebudem nudiť za žiadneho počasia. A keďže milujem vodu, teplú, liečivú a s bublinkami, tak prioritou pre mňa je nájsť niečo, kde v dobrej dostupnosti môžem relaxovať vo vode, kde sa zabavia aj moje deti a keď mám k tomu ešte aj dokonalý výhľad, tak si to naplno užívam. Presne takýmto miestom sú aj Apartmány Lomnica. Pre milovníkov wellness ponúkame luxusné privátne sauny -parnú, fínsku, infra a masážnu vaňu, ale to už isto viete…..
Dnes by sme Vám však chceli priniesť zopár tipov na kúpaliská, športoviská a tobogány, ktoré sú v blízkosti nášho rezortu a ktoré Vám odporúčame navštíviť.

Golfový areál Black Stork

Len niekoľko desiatok metrov od Apartmánov Lomnica sa na ploche 120 hektárov rozprestiera najväčší golfový areál na Slovensku – Black Stork. Nájdete tu aj golfovú akadémiu či golfový obchod a viaceré kryté odpaliská. Areál sa nachádza v krásnej prírode na slnečnej strane Vysokých Tatier. V hoteli Golfinternational sa nachádza vnútorný bazén s vírivkou a vonkajší vyhrievaný bazén, ktoré môžu využiť aj neubytovaní hostia. Ak máte chuť si zaplávať, tak Vám služby susedného hotela vrele odporúčame.

Pre milovníkov golfu, ktorí sa ubytujú v našich apartmánoch poskytujeme tieto zľavy:

  • 10 % na green fee na golfové ihrisko Black Stork, A PGA Golf Course,
  • 10 % na golfovú akadémiu (pultová cena 170 € / hodinu) pre skupinu od 3 do 8 osôb vrátane výuky s profesionálnym PGA trénerom, zapožičaním palíc a neobmedzeným počtom rangeových loptičiek. Skupín môže byť maximálne 3 v rámci 1 hodiny výuky
  • 10 na exhibičnú hru na 3 jamky s výkladom v trvaní cca 1 hodina (pultová cena je 120 €) pre skupinu do 15 osôb
  • 10 % na prehliadku ihriska na golfových autíčkach s výkladom v trvaní cca 30 minút (pultová cena je 140 €) pre skupinu do 8 osôb (na 4 golfových autíčkach)
  • 10 % z hry na golfovom simulátore (pultová cena je 16 €/hodinu vrátane zapožičania golfového výstroja denne od 7.00 do 22.00);

AquaCity Poprad

Všetko najlepšie čo Tatry ponúkajú nájdete v blízkosti Apartmánov Lomnica. Len 8 km Vás delí od úžasného sveta vodných atrakcií a zábavy – aquaparku AquaCity v neďalekom Poprade, ktorý je hodnotený ako druhé najlepšie zariadenie tohto druhu v Európe. AquaCity využíva geotermálnu energiu popradského vrtu s teplotou takmer 50 °C. Dominantou areálu je celoročná prevádzka, s teplotou vody 36 až 38 °C. Ponúka na výber obrovské množstvo bazénov s vodnými atrakciami, sú tu vonkajšie bazény vrátane plaveckého i vnútorné bazény. Môžete vyskúšať aj kryoterapiu – liečba chladom pri použití veľmi nízkych teplôt od -100 do -160 °C. Výsledkom je vyvolanie obranných mechanizmov v tele človeka. V termálnych bazénoch si môžete vychutnať laserovú show, či bar priamo vo vode. Ponuka je široká, od masáže, wellness, až po rôzne animácie pre deti a dospelých. Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach. Neodradí Vás ani nepriaznivé počasie, je to miesto pre dokonalý relax a športové vyžitie.

Hotel Titris Odborár Tatranská Lomnica 8 km

Hotel je situovaný v Tatranskej Lomnici, neďaleko Botanickej záhrady a Múzea TaNAP. Hotel ponúka príjemný relax aj pre neubytovaných hostí: Rekreačný bazén s protiprúdom – 2 trysky, masážne sedenie – 6 miest so sedacou perličkou, chrbtové masážne trysky, zrýchľovací kanál – vodný prúd unášajúci kúpajúcich sa, vodné chrliče, vodný hríb, 36 metrový tobogán s vodným prúdom. Bazén je moderný a vhodný pre deti.

Termálne kúpalisko Vrbov 8 km

Termálne kúpalisko Vrbov leží pod Vysokými Tatrami, medzi Veľkou Lomnicou a Kežmarkom. V areáli je momentálne 10 bazénov, z toho sú štyri detské. Teplota vody v bazénoch je od 26°C do 38°C. Termálna minerálna voda má blahodarné účinky na pohybové a nervové ústrojenstvo, dýchací a srdcovo cievny systém. Liečivou vodou je napúšťaný aj 61 metrov dlhý tobogán. Ďalšími atrakciami sú vodná šmykľavka a proti prúdové plávanie. Kúpalisko je otvorené celoročne. Zašportovať sa dá aj na volejbalovom ihrisku, deti sa môžu zahrať na detskom ihrisku a na rybníku v areáli je povolené prevádzkovať rybolov.

Aqua Fun Park len 1,5 km

Letný areál Aqua Fun Park je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, ale aj pre dospelých ktorí majú radi zábavu. Od našich Apartmánov tam môžete pokojne zájsť aj pešo. Nachádza sa tam veľký bazén, detský park s toboganom, gigantická šmykľavka a zážitkový bazén. Okrem toho sa deti zabavia na rozličných nafukovacích atrakciách, zatiaľ čo ich rodičia sa môžu osviežiť a posedieť si v tropical bare . K dispozícii sú ležadlá a slnečníky. Pre deti sa usporadúvajú animačné programy.

Prírodné kúpalisko v Levočskej doline

Biokúpalisko v Levočskej doline je na Spiši prvé svojho druhu. Nachádza sa cca 38 km od Apartmánov Lomnica, čo je 40 min. cesty autom. Milovníci prírodných jazier si prídu na svoje .Voda v bazénoch sa filtruje iba pomocou rastlín, rias a štrku, bez použitia akýchkoľvek chemických látok.
Tvoria ho 3 bazény. Jeden slúži na kúpanie, kúpací bazén je vhodný pre dospelých aj deti, má tri časti s rôznymi hĺbkami až do dvoch metrov.
Druhý bazén je na čistenie a filtráciu a pri treťom si prídu na svoje milovníci rybolovu. Za poplatok Vám tu požičajú udicu a môžete si uloviť pstruha, hneď si ho aj ugrilovať a pochutnať si. (nepotrebujete ani rybársky lístok). V areáli nechýbajú trávnaté lúčky na oddych, ani bufet. Navyše, kúpalisko sa nachádza v krásnom prostredí obkolesené Levočskými Vrchmi.

Petra, manažér a Lucia, recepčná – Apartmány Lomnica, kde žiť je zážitok……[:pl]Vždy keď idem niekam na víkend, alebo na dovolenku, hľadám také miesto, kde sa nebudem nudiť za žiadneho počasia. A keďže milujem vodu, teplú, liečivú a s bublinkami, tak prioritou pre mňa je nájsť niečo, kde v dobrej dostupnosti môžem relaxovať vo vode, kde sa zabavia aj moje deti a keď mám k tomu ešte aj dokonalý výhľad, tak si to naplno užívam. Presne takýmto miestom sú aj Apartmány Lomnica. Pre milovníkov wellness ponúkame luxusné privátne sauny -parnú, fínsku, infra a masážnu vaňu, ale to už isto viete…..
Dnes by sme Vám však chceli priniesť zopár tipov na kúpaliská, športoviská a tobogány, ktoré sú v blízkosti nášho rezortu a ktoré Vám odporúčame navštíviť.

Návrat hore