O nás

Kto sme? Sme malá rodinná firma. Prečo v úvodzovkách? Pretože ja a Ivan, sme kamaráti, nie sme rodina, ale za to úspešne zapájame do nášho biznisu členov našich rodín. Zoznámili sme sa vďaka apartmánom, ktoré sme si kupovali s víziou, ktorá sa celkom nenaplnila a tak sme si začali obsadzovať svoje apartmány sami. Keďže sme už nedokázali ubytovať veľké množstvo hostí v našich apartmánoch, oslovili sme aj ďalších majiteľov a postupne sa počet zvyšoval. Začínali sme s jedným a dnes po 8 rokoch sprostredkovávame krátkodobé a dlhodobé pobyty v 22 krásnych apartmánoch. Počas týchto spoločných rokov sa náš biznis rozširoval, menil, prenajímali sme wellness, fitnes, zabezpečovali sme recepciu, kosili trávnik a odhŕňali sneh, časom sa to však vykryštalizovalo a my sme si uvedomili, že to, čo nás najviac napĺňa je predaj a tak sa dnes venujeme už len predaju pobytov. Ivan má kanceláriu v Žiline a rieši všetky právne a ekonomické záležitosti a ja riešim podporu predaja a všetky Vaše objednávky z kancelárie vo Svätom Jure. Takže máme pokryté celé Slovensko. Raz za mesiac, chodím služobne do Tatier, aby som si prešla osobne všetky apartmány a skontrolovala či spĺňajú všetko čo k Vašej dovolenke potrebujete. Cestou sa občas zastavím  na porade v Žiline a pokračujem smer Veľká Lomnica. Keďže rezervácií je veľa, za čo sme neskutočne vďační, máme vo firme aj vždy usmiatu Lucku, ktorá funguje online. Vždy Vám rada poradí a ochotne pomôže a odpovie na každú otázku.

Petra – vyštudovala som strojnícku fakultu, kde som po skončení školy 12 rokov učila. Láska k Tatrám a hoteliérstvu však bola silnejšia a tak sa od roku 2013 naplno venujem predaju pobytov a robím všetko preto, aby ste boli u nás spokojní. Ja sama som si zažila veľa dovoleniek, ktoré nesplnili moje očakávania a preto robím všetko najlepšie ako viem, s vedomím, že nedokážeme uspokojiť úplne všetkých, ale snažíme sa. Našim cieľom je spokojný a vracajúci sa klient. A ako zapájam moju rodinu? Moje deti so mnou občas chodia \“povinne\“ na pracovné pobyty do Tatier. Keď boli menší triedili hračky v detskom kútiku, dnes robia modelov na fotkách a vymýšľajú výlety v okolí, aby som mohla písať blogy a odporúčania pre Vás. Testujeme spoločne všetky wellnessy a reštaurácie. Dcéra Ninka mi pomáha s excelovskými tabuľkami, syn Jakub a môj manžel sú psychickou oporou v časoch keď je toho veľa :-). Veľká časť videí a fotiek ktoré máme na stránke alebo na facebooku robil môj brat, mamina pomáha s účtovníctvom a zvyšok rodiny a skvelých priateľov  ma podporuje a pomáha na ceste k \“dokonalosti\“.  Vo voľnom čase sa venujem mojej rodine, turistike, pilatesu a som vášnivou používateľkou voňavých esenciálnych olejov. Milujem svoju prácu a ďakujem za každé Vaše hodnotenie, ktoré ma posúva vpred.

Ivan tiež vyštudoval strojnícku fakultu a je súdnym znalcom v oblasti strojárstva. V našej firme má na starosti všetky ekonomické a právne záležitosti, sleduje konkurenciu a ponuky v Tatrách a podáva informácie o dianí v okolitých strediskách a poskytuje mi inšpiráciu k predaju pobytov a k vytváraniu pobytových balíčkov. Má pod palcom všetky banky a všetko čo sa týka financií. A ako on zapája svoju rodinu? Má dve veľmi šikovné dcéry, ktoré nám veľmi pomáhajú s podporou predaja. Staršia Lucia robí pre našu stránku a pre facebook krásne fotky a videá a mladšia Silvia je grafička, takže od loga až po dizajn stránky nám pomáha s veľkou časťou propagácie. Zvyšná časť rodiny sa zúčastňuje na pobytoch, testuje altánky na grilovanie, tenisové ihrisko, kotlinu na guľáš a keďže Ivan je vášnivým rybárom tak spolu s bratom u nás v jazierku aj ryby lovili. Okrem rybolovu sa Ivan vo voľnom čase venuje futbalu, lyžovaniu, bicyklovaniu a motivuje a vedie skupiny ľudí, ktorí potrebujú pomoc a podporu.

Ďakujeme každému z Vás, za to že ste boli, alebo budete našimi hosťami, alebo obchodnými partnermi. Prajeme Vám, aby ste sa u nás cítili ako doma, aby ste odchádzali spokojní, oddýchnutí, nabití energiou a aby ste sa k nám radi vracali.

Petra a Ivan, 2020

Návrat hore