Spider park Tatranská Kotlina

Spider park patrí medzi naše obľúbené miesta. Tento park navštevujeme často… hlavne v letných mesiacoch, situovaný je v obci, hneď pod Belianskou jaskyňou. Nachádza sa 16 km rezortu Apartmány Lomnica, cca. 15min. cesty autom.

Park je rozdelený na dve časti, pre malé deti Mini Spider a park pre dospelých. Deti sa tam dokážu poriadne vyblázniť na lanových dráhach a zdolávať rôzne prekážky s farebnými guľôčkami či trampolíny a popritom sa aj pohybovo zdokonaliť či unaviť.

Park ponúka zábavu aj pre dospelých, ktorí majú radi pohybové aktivity i trochu adrenalínu – nachádzajú sa tam zaujímavé prekážky na stromoch, lanovky, skákanie s lanami, boxerské vrecia a mnohé iné. Zdolanie tejto trasy je určené pre dospelých. Je to miesto kde sa netreba držať pri zemi…..

Spider park sa nachádza v lese, takže návštevu môžete spojiť s príjemnou prechádzkou v prírode, poprípade z Tatranskej Kotliny vedie cyklotrasa až do Spišskej Belej kde môžete využiť kolieskové korčule či bicykle a tak budete mať nádherný výhľad na Belianske Tatry. Strávite príjemný deň, kde spojíte športovú aktivitu so zábavou a oddychom.

Lucia,2020

Návrat hore