Spider park Tatranská Kotlina

Spider park patrí medzi naše obľúbené miesta. Tento park navštevujeme často… hlavne v letných mesiacoch, situovaný je v obci, hneď pod Belianskou jaskyňou. Nachádza sa 16 km rezortu Apartmány Lomnica, cca. 15min. cesty autom.

Spider park

 

Park je rozdelený na dve časti, pre malé deti Mini Spider a park pre dospelých. Deti sa tam dokážu poriadne vyblázniť na lanových dráhach a zdolávať rôzne prekážky s farebnými guľôčkami či trampolíny a popritom sa aj pohybovo zdokonaliť či unaviť.

Spider park

 

Spider park

 

Spider park

 

Park ponúka zábavu aj pre dospelých, ktorí majú radi pohybové aktivity i trochu adrenalínu – nachádzajú sa tam zaujímavé prekážky na stromoch, lanovky, skákanie s lanami, boxerské vrecia a mnohé iné. Zdolanie tejto trasy je určené pre dospelých. Je to miesto kde sa netreba držať pri zemi…..

Po dobrom lezení si môžete vychutnať aj takéto čerstvé smoothie.

Spider park

 

Spider park sa nachádza v lese, takže návštevu môžete spojiť s príjemnou prechádzkou v prírode, poprípade z Tatranskej Kotliny vedie cyklotrasa až do Spišskej Belej kde môžete využiť kolieskové korčule či bicykle a tak budete mať nádherný výhľad na Belianske Tatry. Strávite príjemný deň, kde spojíte športovú aktivitu so zábavou a oddychom.

Spider park

 

Lucia, recepčná